Zapraszamy na seminarium poświęcone osobom zależnym
A A A

ROPS w Krakowie ma zaszczyt zaprosić w dniach 15-16 października do udziału w seminarium pt: „Dom Pomocy Społecznej – teraz i jutro”. Continue reading

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ma zaszczyt zaprosić do udziału w seminarium pt: „Dom Pomocy Społecznej – teraz i jutro”. Spotkanie odbędzie się w dniach 15 – 16 października 2012 r. w Hotelu Pegaz w Krynicy-Zdroju, ul. Czarny Potok 28.

W trakcie spotkania zostaną omówione tematy seksualności mieszkańców domów pomocy społecznej oraz wolontariatu jako elementu pracy na rzecz osób zależnych. Ponadto pragniemy zapoznać uczestników seminarium z ofertą projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” w zakresie szkoleń i kursów kwalifikacyjnych dla pielęgniarek świadczących usługi na rzecz mieszkańców DPS. W trakcie wydarzenia zostaną również przedstawione nowe możliwości podnoszenia kwalifikacji w ramach projektu systemowego „Szkolenie i doskonalenie zawodowe kadr pomocy społecznej”. Szczegółowy program seminarium dostępny jest tutaj.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności do godziny 12.00 do dnia 12.10.2012 r. telefonicznie pod nr (12) 639 14 40 lub (12) 639 14 03.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, koszty organizacyjne finansowane są w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu). 

 

Rejestracja uczestników odbędzie się  w dniu 15 października 2012 r. od godz. 09.30 do 11.00.

Mapa dojazdu dostępna jest tutaj