COACHING DLA BENEFICJENTÓW ROZPOCZĘTY
A A A

W okresie realizacji podprojektów inwestycyjno-szkoleniowych Beneficjenci projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” mają możliwość korzystania z bezpłatnego coachingu w zakresie zarządzania projektem, sprawozdawczości i raportowania oraz zamówień publicznych. Continue reading

Usługę na rzecz Beneficjentów świadczyła będzie na zlecenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie firma Centrum Doradztwa Prawnego i Szkoleń Sp. z o.o. z Łęgu Tarnowskiego.

Dane kontaktowe wykonawcy:

Wojciech Gębiś

tel. +48 505 122 126

e-mail: wojciech.gebis@cdps.pl

Każdy beneficjent uprawniony jest do skorzystania miesięcznie z 6 godzin zegarowych coachingu stacjonarnego – w swojej siedzibie lub miejscu realizacji podprojektu oraz do nielimitowanego doradztwa telefonicznego i za pośrednictwem poczty elektronicznej w dni robocze w godzinach 8.00-16.00. Wskazany wymiar czasowy może zostać zwiększony dla danego podprojektu wyłącznie za zgodą Instytucji Realizującej.

Realizacja doradztwa dla Beneficjentów rozpoczyna się w sierpniu br. Szczegóły dotyczące realizacji usługi doradztwa oraz wzór karty świadczenia doradztwa znajdą Państwo poniżej.

Wzór karty świadczenia doradztwa

Pismo ws. coachingu