Umowy na realizację kolejnych działań projektowych podpisane
A A A

Podpisane na przełomie września i października umowy dotyczą robót budowlanych i remontowych w DPS w Nowym Sączu, Nowodworzu oraz w Krakowie przy ul. Krakowskiej 55. Continue reading

Zakontraktowane roboty remontowe w budynkach A, H i I w DPS przy ul. Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu będą obejmowały remont sanitariatów i łazienek w budynku mieszkalnym I oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w budynkach mieszkalnych A i H. Działania będą obejmowały roboty rozbiórkowe, murowe, wykończeniowe, roboty związane z instalacją wodną i kanalizacyjną, wykończenie posadzek i montaż nowej stolarki.

Umowa na wykonanie robót budowlanych w DPS w Nowodworzu obejmuje wszystkie działania związane z rozbudową tego budynku o podpiwniczone, 3-kondygnacyjne skrzydło wraz z poddaszem. W budynku tym zlokalizowane zostaną pokoje 1 i 2 osobowe z własnymi łazienkami, pokoje dzienne z aneksami kuchennymi, 6 świetlic terapeutycznych, pomieszczenia biurowe i zaplecza technicznego.

Od 3 października obowiązują także umowy na wykonanie robót budowlanych oraz na nadzór inwestorski w ramach projektu „Modernizacja DPS w Krakowie, ul. Krakowska 55”. Przedmiotem inwestycji jest kompleksowa modernizacja parteru i I piętra budynku przy ul. A. Chmielowskiego 6 w Krakowie, w którym powstaną dla łącznie 35 podopiecznych. W ramach inwestycji powstaną także 2 sale do terapii zajęciowej, sale pobytu dziennego, gabinet doraźnej pomocy medycznej, a także pomieszczenia biurowe i techniczne, a budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.