28 PIELĘGNIAREK Z NOWYMI KWALIFIKACJAMI DZIĘKI SZWAJCARSKIEMU DOFINANSOWANIU
A A A

Gratulujemy pomyślnych wyników egzaminu wszystkim uczestniczkom wiosennej edycji kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem”. Continue reading

Egzamin oraz uroczyste rozdanie zaświadczeń o ukończeniu kursu wraz z listem gratulacyjnym od Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie Wioletty Wilimskiej, które miały miejsce w dniu wczorajszym, stanowiły świetną okazję do podsumowania pół roku ciężkiej pracy. Od maja br. pielęgniarki pracujące w małopolskich domach pomocy społecznej brały udział w zajęciach teoretycznych oraz stażowych, poszerzając swoją wiedzę i szlifując umiejętności w zakresie opieki, efektywnej komunikacji oraz wspomagania rehabilitacji i leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi.

Uroczystości zakończenia kursu towarzyszył nie tylko dobry nastrój, ale także refleksja nad tym, jak najlepiej wykorzystać zdobyte kwalifikacje w pracy z podopiecznymi DPS-ów i planować dalsze dokształcanie.

Dzięki dofinansowaniu w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” na kursach kwalifikacyjnych i szkoleniach specjalizacyjnych kształci się w regionie jeszcze ponad 100 pielęgniarek.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z zakończenia kursu.