Konkurs Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2013
A A A

Doceniając codzienny trud i zaangażowanie pracowników socjalnych, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłasza Konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego roku 2013. Od dziś do 12 listopada czekamy na Państwa zgłoszenia. Continue reading

Celem konkursu Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2013 jest wyróżnienie aktywnych pracowników socjalnych z Małopolski oraz popularyzacja ich osiągnięć w regionie. Kapituła konkursowa wyłoni i nagrodzi między innymi najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy w zakresie stosowania metodyki pracy socjalnej, odwagę samodzielnego działania i chęć niesienia pomocy innym.

W tegorocznej edycji konkursu Kandydatów zgłaszać mogą nie tylko dyrektorzy i kierownicy filii jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, ale także osoby fizyczne. Podmioty Zgłaszające mogą wytypować więcej niż jednego Kandydata. Zachęcamy zatem wszystkich pracodawców, współpracowników i podopiecznych pracowników socjalnych, nie tylko pracujących w podmiotach objętych projektami dofinansowanymi w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, ale wszystkich z terenu Małopolski, do zgłoszenia do konkursu osób, które wyróżniająco wykonują tę wymagającą pracę.

Konkurs zwieńczy uroczysta gala rozdania nagród, która odbędzie się 18 listopada w Małopolskim Centrum Kultury, mieszczącym się przy Rynku Głównym 25 w Krakowie.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz zgłaszaniem wytypowanych przez Państwa Kandydatów. Uzupełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej: ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków do dnia 12 listopada 2013 roku.

Regulamin konkursu Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2013

Formularz Karty Zgłoszenia przez Pracodawcę

Formularz Karty Zgłoszenia przez Osoby Fizyczne

Plakat Konkurs Małopolski Pracownik Socjalny 2013

Kategorie: Aktualności