Koniec pierwszego etapu inwestycji w Nowym Sączu
A A A

Zakończono prace związane z przebudową nawierzchni i chodników w ramach projektu „Modernizacja i rozwój oferty Domu Pomocy Społecznej przy ul. Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu”. Continue reading

Odbiór prac nastąpił w połowie listopada. Oprócz wymiany nawierzchni ciągów komunikacyjnych wykonano m.in. obniżenie poziomu chodników w miejscach przejścia przez ulicę, tak aby ułatwić niepełnosprawnym ruchowo mieszkańcom DPS przemieszczanie się pomiędzy budynkami. Wykonano także boisko trawiaste, z którego już na wiosnę korzystać będą podopieczni Domu oraz zamontowano bramki.

W kolejnym etapie prac trwać będą działania związane z remontem budynków oraz wymianą stolarki okiennej i drzwiowej w budynkach DPS. Nadal trwają także remonty pomieszczeń sanitarnych – dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i ergonomicznym rozwiązaniom będą one wygodne w użytkowaniu dla mieszkańców DPS i wspomagających ich opiekunów.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej dotychczasowy postęp projektu realizowanego przy ul. Nawojowskiej 159.