Cieplej i wygodniej w nowosądeckim Domu Pomocy Społecznej
A A A

12 grudnia 2013 r. przedstawiciele inwestora (Urzędu Miasta Nowy Sącz) dokonali odbioru robót budowlanych w zakresie remontu pomieszczeń sanitarnych budynku I oraz wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w budynkach A i H modernizowanego Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu. Continue reading

Projekt „Modernizacja i rozwój oferty domu pomocy społecznej przy ul. Nawojowskiej 159 w Nowym Sączu” realizowany jest zgodnie z harmonogramem, zatem w Nowym Sączu udało się osiągnąć zaplanowane na 2013 rok efekty. Dzięki nowym estetycznym, szczelnym i energooszczędnym oknom i drzwiom mieszkańcom DPS będzie cieplej już tej zimy, a pozytywne zmiany będą widoczne także na poziomie budżetu przeznaczonego na ogrzewanie budynków domu.

Podopieczni i pracownicy DPS przy Nawojowskiej 159 cieszą się także z ładnych, ale przede wszystkim przestronnych i ergonomicznych łazienek. Na przełomie listopada i grudnia zakończono kafelkowanie pomieszczeń, instalację dostępnej z trzech stron wanny i natrysków i pozostałych urządzeń sanitarnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kąpiel będzie przyjemna dla wszystkich mieszkańców placówki. Zastosowany układ przestrzenny wspomoże także pracę personelu, który pomaga potrzebującym tego pensjonariuszom.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Domu Pomocy Społecznej w Nowym Sączu.