LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W KURSIE KWALIFIKACYJNYM
A A A

W wyniku tego postępowania 22 osoby zostały zakwalifikowane do udziału w kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego realizowanym w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem”. Continue reading

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W KURSIE KWALIFIKACYJNYM 

W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA ZACHOWAWCZEGO – EDYCJA 2014

Zgodnie z ustawą z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej organizator kształcenia w dniu 25 lutego br. przeprowadził postępowanie kwalifikacyjne zgodnie z warunkami i trybem przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

W wyniku tego postępowania 22 osoby zostały zakwalifikowane do udziału w kursie kwalifikacyjnym   w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego realizowanym w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem”. Lista osób zakwalifikowanych znajduje się tutaj.

Informujemy, że zajęcia w ramach tego kursu rozpoczną się już w najbliższy piątek tj. 28 lutego br. o godz. 12.00 w Krakowie ul.Św.Filipa 6, w budynku Towarzystwa Kolejowego (mapa).  

Szczegółowy harmonogram zajęć teoretycznych w ramach tego kursu znajduje się tutaj.

Kategorie: Aktualności