Trzeci kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek zakończony
A A A

34 pielęgniarki ukończyły dziś kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego realizowany w ramach naszego projektu. Continue reading

Od 12 października 2013 r. trwała realizacja kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego, w którym uczestniczyły 34 pielęgniarki pracujące w małopolskich domach pomocy społecznej. W trakcie 5 miesięcy uczestniczyły one w 485 godzinach zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych poszerzając swoją wiedzę oraz podnosząc swoje umiejętności zawodowe. W dniu dzisiejszym wszystkie uczestniczki zdały z wynikiem pozytywnym egzamin końcowy, a następnie otrzymały zaświadczenia o ukończeniu kursu wraz z listem gratulacyjnym od Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie Wioletty Wilimskiej.

W ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” już 86 pielęgniarek pracujących w domach pomocy społecznej podniosło swoje kwalifikacje, a 64 osoby są w trakcie ich podnoszenia w ramach 1 kursu kwalifikacyjnego i 2 szkoleń specjalizacyjnych.

Jeszcze raz gratulujemy pielęgniarkom znakomitych wyników i życzymy wiele satysfakcji z wykonywania potrzebnej i wymagającej pracy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z zakończenia kursu.