Analiza potrzeb szkoleniowych personelu pielęgniarskiego DPS
A A A

Do małopolskich Domów Pomocy Społecznej, powadzonych przez podmioty publiczne i organizacje non-profit rozesłano ankietę dotyczącą potrzeb szkoleniowych personelu pielęgniarskiego. Continue reading

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” współfinansowanego ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy realizuje m.in. działania szkoleniowe adresowane do pielęgniarek i pielęgniarzy pracujących w małopolskich domach pomocy społecznej. Dotychczas zorganizowano dwa szkolenia specjalizacyjne oraz cztery kursy kwalifikacyjne, w których łącznie uczestniczy 150 pielęgniarek/pielęgniarzy.

Planuje się zorganizowanie kolejnego kursu kwalifikacyjnego, który pozwoli uzyskać potrzebne kwalifikacje kolejnej grupie pielęgniarek/pielęgniarzy. W celu zweryfikowania potrzeb szkoleniowych personelu pielęgniarskiego DPS prowadzonych przez organy publiczne lub organizacje non-profit, do wszystkich małopolskich DPS-ów rozesłano ankietę, którą znajdą Państwo pod tym linkiem. W ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” planuje się organizację jednego kursu kwalifikacyjnego, na który jest największe obecnie zapotrzebowanie wśród personelu pielęgniarskiego DPS.

Uwzględniając uwagi zgłaszane przez pielęgniarki rozważana jest również organizacja kursu/-ów specjalistycznych dlatego zachęcamy do uzupełnienia ankiety i przesłania jej na adres e-mail agawel@rops.krakow.pl do dn. 29.08.2014 r. (piątek).

W przypadku dodatkowych informacji lub pytań proszę kontaktować się z Panią Agnieszką Gaweł – tel. 728 431 380, 12 639 14 79.