LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W KURSIE KWALIFIKACYJNYM W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA PSYCHIATRYCZNEGO
A A A

W wyniku postępowania kwalifikacyjnego przeprowadzonego przez organizatora kształcenia 35 osób zostało zakwalifikowanych do udziału w kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego realizowanym w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem”. Continue reading

Zgodnie z ustawą z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej organizator kształcenia w dniu 2 grudnia br. przeprowadził postępowanie kwalifikacyjne zgodnie z warunkami i trybem przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

W wyniku tego postępowania 35 osób zostało zakwalifikowanych do udziału w kursie kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego realizowanym w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem”.

Lista osób zakwalifikowanych znajduje się tutaj.

Informujemy, że zajęcia w ramach tego kursu rozpoczną się już w najbliższy piątek tj. 5 grudnia br. o godz. 10.30 w Krakowie przy ul. Św.Filipa 6 w budynku Towarzystwa Kolejowego (mapa).

Pierwsza sesja zajęć teoretycznych odbędzie się w dniach 5-7 grudnia br.:

5 grudnia w godz. 10.30-18.00,

6 grudnia w godz. 8.00-17.15,

7 grudnia w godz. 8.45-16.30.