W województwie podkarpackim podpisano kolejną umowę na dofinansowanie ze środków SPPW
A A A

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie 7.11.2014 r. podpisał z Powiatem Rzeszowskim umowę na dofinansowanie ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Continue reading

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie 7.11.2014 r. podpisał z Powiatem Rzeszowskim umowę na dofinansowanie ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach projektu „Poprawa infrastruktury domów pomocy społecznej i/lub placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz podnoszenie kwalifikacji personelu, w tym również pielęgniarek i pielęgniarzy ww. instytucji”.

 

Powiat Rzeszowski, mając na uwadze potrzeby polepszenia funkcjonowania DPS w Górnie, złożył wniosek o dofinansowanie jeszcze w 2012 r. Znalazł się on na liście rezerwowej Beneficjentów do dofinansowania. Z uwagi na możliwość wykorzystania oszczędności i przedłużenie realizacji projektu Instytucji Realizującej Zarząd Województwa Podkarpackiego podjął uchwałę w sprawie objęcia dofinansowaniem projektu zgłoszonego przez Powiat Rzeszowski.

Jest to już 10. umowa o dofinansowanie w ramach Projektu SPPW. Więcej informacji na temat nowego projektu znajdą Państwo pod tym linkiem: link do strony projektu.