Kursy specjalistyczne – zaktualizowane listy zakwalifikowanych
A A A

14 kwietnia 2015 r. Instytucja Realizująca dokonała aktualizacji list osób wstępnie zakwalifikowanych do udziału w kursach specjalistycznych w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem”. Continue reading

14 kwietnia 2015 r. Instytucja Realizująca dokonała aktualizacji list osób wstępnie zakwalifikowanych do udziału w kursach specjalistycznych w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” oraz list rezerwowych. Aktualizacja została przeprowadzona  w związku z otrzymaniem po 25.02.2015 r. tj. po dacie zatwierdzenia Protokołu z rekrutacji na kursy specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych nowych zgłoszeń, pism o rezygnacji z udziału w kursach oraz wniosków o zamianę grupy szkoleniowej na danym kursie.

Zaktualizowane listy na poszczególne kursy specjalistyczne przedstawiają się na dzień 14 kwietnia br. następująco:

 

  • Lista osób wstępnie zakwalifikowanych na kurs specjalistyczny „Leczenie ran” – do pobrania tutaj;
  • Lista osób wstępnie zakwalifikowanych na kurs specjalistyczny „Terapia bólu przewlekłego u dorosłych” – do pobrania tutaj;
  • Lista osób wstępnie zakwalifikowanych na kurs specjalistyczny „Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego” – do pobrania tutaj.

 

  • Lista rezerwowa na kurs specjalistyczny „Leczenie ran” – do pobrania tutaj;
  • Lista rezerwowa na kurs specjalistyczny „Terapia bólu przewlekłego u dorosłych” – do pobrania tutaj.

 

Pozostałe załączniki nie uległy zmianie.

Zgodnie z ustawą z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej ostateczna decyzja o dopuszczeniu do kursów specjalistycznych zostanie podjęta po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z warunkami i trybem przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

 

Kategorie: Aktualności, Szkolenia