Konkurs „Lider innowacyjności w SPPW”
A A A

Zachęcamy do oddawania głosów w konkursie „Lider innowacyjności w Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy” ogłoszonym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Continue reading

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie ogłasza konkurs pn. „Lider innowacyjności w Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy”. Konkurs skierowany jest do beneficjentów realizujących projekty współfinansowane ze środków „Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy na lata 2012-2016″ w ramach projektu „Poprawa infrastruktury domów pomocy społecznej i/lub placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz podnoszenie kwalifikacji personelu w tym również pielęgniarek i pielęgniarzy ww. instytucji”.

Ideą konkursu „Liderzy innowacji” jest upowszechnienie wśród opinii publicznej informacji o realizowanych projektach w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.Celem konkursu jest uhonorowanie i zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań, które w najpełniejszy sposób odpowiadają na problemy zidentyfikowane w obszarze poprawy poziomu pomocy społecznej.

Na stronie projektu KIK-56 została opublikowana lista zweryfikowanych kandydatur do udziału w Konkursie, na które można głosować za pomocą kliknięć na stronie www.

W drodze głosowania spośród wszystkich kandydatów wyróżnieni zostaną 3 laureaci (I, II i III miejsce) tj. projekty które otrzymają odpowiednio najwyższą liczbę punktów. Laureaci konkursu za zajęcie I, II i III miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Zachęcamy do oddawania głosów na stronie www dostępnej TUTAJ.

 

Źródło: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie