Drugi kurs specjalistyczny dla pielęgniarek zakończony
A A A

24 osoby (22 pielęgniarki i 2 pielęgniarzy) ukończyły kurs specjalistyczny pn. „Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego” realizowany w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” współfinansowane ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Continue reading

24 osoby (22 pielęgniarki i 2 pielęgniarzy) ukończyły kurs specjalistyczny pn. „Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego” realizowany w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” współfinansowane ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Kurs był realizowany  od 27 czerwca  br.  i obejmował 105 godzin zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych. W dniu dzisiejszym wszyscy uczestnicy zdali z wynikiem pozytywnym egzamin końcowy, a następnie otrzymali zaświadczenia o ukończeniu kursu wraz z listem gratulacyjnym od Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie Wioletty Wilimskiej.

W ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” już 193  pielęgniarki i pielęgniarze  pracujący w małopolskich domach pomocy społecznej podnieśli swoje kwalifikacje.

Jeszcze raz gratulujemy pielęgniarkom i pielęgniarzom znakomitych wyników i życzymy wiele satysfakcji z wykonywania potrzebnej i wymagającej pracy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z kursu.

 

Kategorie: Aktualności, Szkolenia