Kurs specjalistyczny „Terapia bólu przewlekłego u dorosłych”
A A A

23 października 2015 r. Instytucja Realizująca dokonała aktualizacji listy osób wstępnie zakwalifikowanych do udziału w kursie specjalistycznym „Terapia bólu przewlekłego u dorosłych”, realizowanym w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem”. Continue reading

Aktualizacja została przeprowadzona  w związku z otrzymaniem  po 16.10.2015 r. (tj. po dacie zatwierdzenia Aneksu nr 12 do Protokołu z rekrutacji na kursy specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych) rezygnacji z udziału w kursie „Terapia bólu przewlekłego u dorosłych” oraz nowych zgłoszeń do udziału w kursie.

Lista osób wstępnie zakwalifikowanych na kurs specjalistyczny „Terapia bólu przewlekłego u dorosłych” jest dostępna TUTAJ.

Zgodnie z ustawą z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej ostateczna decyzja o dopuszczeniu do kursów specjalistycznych zostanie podjęta po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z warunkami i trybem przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego określonym w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

Rozpoczęcie tego kursu jest planowane w dniu 24 października br. o godz. 9.00 – miejsce realizacji zajęć teoretycznych:  Kraków ulica Św. Filipa 6, Kolejowe Towarzystwo Kultury.