Plenery w małopolskich domach pomocy społecznej
A A A

W dniach 17-19 października br. w ramach projektu Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” organizowane są plenery promujące efekty projektu. Continue reading

W dniach 17-19 października br. w ramach projektu Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” organizowane są plenery promujące efekty projektu:
- 17 października br. na terenie Domu Pomocy Społecznej w Bobrku,
- 18 października br. na terenie Domu Pomocy Społecznej w Szczyrzycu
oraz 19 października br. na terenie Domu Pomocy Społecznej w Nowodworzu.

W trakcie plenerów mieszkańcy i zaproszeni goście będą mogli poznać efekty projektu oraz wziąć udział w zabawach i grach z wykorzystaniem nowej infrastruktury, a także podzielić się swoimi uwagami/refleksjami nt. pomocy osobom zależnym i opiekunom, możliwości usamodzielniania, współczesnych potrzeb i wyzwań.
Do udziału w plenerach zostali zaproszeni m.in. mieszkańcy domów pomocy społecznej, podopieczni placówek, a także uczniowie i seniorzy. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z szeregu atrakcji, w tym m. in. zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i zamku, gry w gigantyczne piłkarzyki, spróbować swoich możliwości wokalnych w karaoke, wziąć udział w szeregu zabaw i konkursów z nagrodami, skosztować waty cukrowej i popcornu oraz skorzystać z drobnego poczęstunku.
Plener jest organizowany jest w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Projekt ten jest realizowany jest przez Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

Zachęcamy do udziału w plenerach.

Kategorie: Aktualności